limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Samsunspor Direkten Döndü
Yazarlar // 27 Ocak 2014 Pazartesi 00:00

İsmail BAŞARAN

Karşılaşmanın ilk tehlikeli atağı Samsunspor’dan geldi. Adiloviç daha dördüncü dakika içince topu önünde buldu, müsait pozisyonda zoru başardı ve topu rakip takımın kalecisine teslim etti.

Bu yarıda, Samsunspor özellikle ilk bölümde topa daha çok sahip olan ancak gol pozisyonu bulamayan taraftı. İlk yarının ikinci bölümünde ise ev sahibi Fethiyespor oyuna denge getirdi.

İkinci yarıya Fethiyespor hızlı başladı.

Gol atmak ve kazanmak arzuları Samsunspor’a göre daha üst düzeydeydi.

48 dakikada Fethiyespor atağında Samsunspor ceza alanı içinde ev sahibi ekibin beş futbolcusu da topla beş kez oynama becerisini gösterirken Samsunspor savunması ne yapıyordu?

İnanın topu kazanıp oyuna sokabilmek için bir gayret içinde değillerdi. Sadece topu kale sahasından uzaklaştırmayı düşünüyorlardı.

O top bir türlü rakip sahaya gönderilemedi ve Samsunspor kalesinin direğinde buldu kendini.

Samsunspor bu yarı 60. dakikada ilk kez rakip sahaya geçti ve ele geçirdiği pozisyonda gol kaydına muvaffak olamadı.

Samsunspor’un gol umutlarından Umar, Musa Sinan ve Adiloviç rakibe yeterli presi uygulayamayınca ev sahibi takımın savunma elemanları da ataklara destek verdi, Hal böyle olunca da Fethiyespor daha çok atakta görüldü,

Samsunspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar 70. dakikaya gelirken gol umutlarından birisi olan Adiloviç’i oyundan alıp yerine orta sahaya Adnan’ı monte etti.

Hüseyin Kalpar, topa orta sahada sahip olup kalesinden uzakta tutmak düşüncesinde haklı olabilir ancak kazanabilmek için gol atmayı da unutmamak gerekir.

Uzun süredir kaybetmeyen iki takım karşı karşıya geldi.

Sonuçta her iki takım da kaybetmedi.