bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
Demir, yıkmak için çalışıyor
Yazarlar // 1 Ekim 2022 Cumartesi 11:10

İsmail BAŞARAN

Çıkılabilecek en yüksek nokta inişin başladığı yerdir. Bunu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i incelemeye alınca daha iyi gördüm. Mustafa Demir Siyasi hayatının son noktasındadır bence. Çünkü Sayın Demir yapma niyetiyle değil, Samsun’a yenir kazanımlar sağlamak amacıyla değil de yıkıp sözüm ona yenilerini yapmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Mustafa Demir sürekli yıkıp başka bir yerlere yıktıklarının yenisini yapmanın derdinde. Bunun tek nedeni vardır: O da Belediye kaynaklarının yandaş yüklenicilere aktarma amacıdır.

Sayın Demir amacının bu olmadığını söyleyebilir de durum ortada işte. Samsun halkı bugüne kadar yıkılıp yerine yenileri yapılanları ve bundan sonra yıkılanların yerlerine kimler tarafından yenlerinin yapılacağını izleyebilirlerse görürler gerçeği.

Demir yönetimindeki Samsun Büyükşehir Belediyesi yık yenisini yap mantığını bırakıp gariplere yardımlarını artırsa ne kadar iyi olur.

SAMSUNSPOR’UN GELECEĞİ

Son günlerde ortaya atılan bir konu var. Biliyorum yazacağım konu eleştirilecek belki ancak Samsunspor’un geleceği de bu konunun içinde yatıyor.  Eğer söylenildiği gibi olacaksa durum, Samsunspor’u iyi günler bekliyor. Çünkü Başkan Yüksel Yıldırım ikide bir Samsunspor’u devredeceği yolunda söylemlerde bulunuyormuş, böyle yazıyor fısıltı gazetesi.

Fısıltı gazetesinin yazdığına göre Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım Samsunspor’daki parasal hakların devredecekmiş. Kısacası ve daha açıkçası Yüksel Yıldırım Samsunspor’u satacakmış. Bana satmayacak haliyle bir işadamına satacak mutlaka.

Bu işadamı ile de görüşmeler yapılıyormuş. Bu ifadeleri iş resmileşmediği için kullanıyorum. Yıldırım’ın Samsunspor’u satması durumunda Kırmızı Beyaz Siyahlı ekibi futbolu bilen de tanıyan bir işadamı tarafından alınacağı söyleniyor. Kim bu adam? Sızan haberlere göre futbol ile ilgilenen bir işadamı.

Eğer bu işadamı Samsunspor’u alırsa Kulüp Başkanlığına da tanıdık bir isim gelecek. O isimi bugünden açıklamanın anlamı yok elbet. Önce satış işlemi tamamlansın sonra Samsunspor taraftarı da çok sevinecek çok. Satış tamamlanınca alacak olan işadamı her işe karışmayacak sadece maddi sıkıntılardan kurtaracak kulübü.

İsim ise tanıdık birisi olacak elbette. Samsunspor taraftarı da bu ismin Kulübün yönetimine gelmesiyle mutlu olacak gibi geliyor bana. Şu kadar bir tüyo vereyim. Samsunspor’un kısa okunuşu (SS) ise duyduğuma göre takımı alacak işadamı da (SS) olacak. Yani isimde değişiklik yok. Samsunspor yine sadece SAMSUNSPOR olarak kalacak.

Bu satışın gerçekleşmesi durumunda Samsunspor'un yine eski günlerine dönmesi kaçınılmaz. Hem Samsun şehri Hem Samsunspor taraftarı mutlu olacaktır.

GÜNÜN SÖZÜ

Yükseklere çıkmaktan sakın, çünkü insanın düşmeyeceği hiçbir yüksek yer yoktur. (Cervantes)