limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Atakum'da Anlamlı Dalış
YAŞAM // 20 Ekim 2023 Cuma 23:09 // Güncelleme: 20 Ekim 2023 Cuma 23:09
Atakum'da Anlamlı Dalış

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Atakum Belediyesi, Samsun Dalış Okulu ve Derinlere Saygı Dalışı Platformu iş birliğinde Çobanlı İskelesi’nde, Türkiye’nin 100 farklı noktasında eş zamanlı olarak “Cumhuriyete derinden bağlıyız” dalışı gerçekleştirildi. Atakum’da da 13 sporcunun serbest dalış yaptığı etkinlikte, dalgıçlar suyun yüzeyinde Türk bayrağı ve “Cumhuriyete derinden bağlıyız” flamalarını açtı.


ÇOK ANLAMLI DALIŞ

Anlamlı bir dalış etkinliği olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Bugün Türkiye’nin 100 noktasında ve aynı anda, cumhuriyetin 100. yılına atfen dalgıçlarımız denize dalıyorlar. Tüm Türkiye biliyor ki; cumhuriyetle oynayan ve cumhuriyetin geleceğiyle hesap yapanlar çok. Ama ‘Biz cumhuriyete derinden bağlıyız ve Atatürk’ün cumhuriyetini kimseye yem etmeyiz diyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun. Hiçbir millete nasip olmayan güçlü, ilkeleri sağlam ve bugün 100 yıl sonra daha da güçlenmiş bir şekilde cumhuriyetimiz ikinci yüzyılına adım atıyoruz” ifadelerini kullandı.