limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Atakum meydanına Büyükşehir freni
YAŞAM // 6 Kasım 2023 Pazartesi 19:57 // Güncelleme: 6 Kasım 2023 Pazartesi 19:57
Atakum meydanına Büyükşehir freni
Samsun Atakum Belediyesi ve özel bir kulüp iş birliği ile Cumhuriyet’in bir asırlık tarihini simgeleyen ‘100. Yıl Anıtı’ çalışması BÜYÜKŞEHİR BelEdiyesiek ipleri tarafından durduruldu. 


Birçok kolonun yapımı tamamlanırken, söz konusu inşaat Samsun Büyükşehir Belediyesi(SBB) Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından ‘imara aykırı olduğu’ gerekçesiyle durduruldu. Bu sırada meydanda her iki kurumun zabıtaları hazır bulundu. Alana gelen Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, SBB Zabıta Dairesi Başkanlığı yetkilileri ile konuşarak, “Burada ne oluyor? Sizi ne diye buraya gönderdiler? Size, ‘gidin inşaatı durdurun mu’ dediler?” dedi.

İlgili alanda 6-7 yıl önce bir park düzenlenmesi yapıldığını kaydeden Başkan Deveci, “Bir proje var ancak yarım kalmış. Mesela burada havuz var ama projede havuz yok. Yarım bırakılmış bir alan ve kırık dökük. Bu meydanı tamamlamaya ve yaşamdan uzak, kuru bir meydan olmaktan kurtarmaya çalışıyoruz. Yürüyüş alanları da yapacağız ve çevreyi ağaçlandıracağız.

İlgili alanda 6-7 yıl önce bir park düzenlenmesi yapıldığını kaydeden Başkan Deveci, “Bir proje var ancak yarım kalmış. Mesela burada havuz var ama projede havuz yok. Yarım bırakılmış bir alan ve kırık dökük. Bu meydanı tamamlamaya ve yaşamdan uzak, kuru bir meydan olmaktan kurtarmaya çalışıyoruz. Yürüyüş alanları da yapacağız ve çevreyi ağaçlandıracağız." dedi.