Sağlam, Allah'a havale etti!
SPOR // 25 Nisan 2021 Pazar 00:14

Kırmızı-Beyazlı takımın teknik patronu, "Enteresan işler oluyor. Hesap günü geldiğinde herkes cezasını çekecek. Allah bizi hesabını hakkıyla verenlerden eylesin" dedi

Sağlam, Allah'a havale etti!
Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, boluspor maçının ardından yaptığı açıklamada oyuncularını kutladı, rakiplerinin puan kayıplarını beklediklerini belirterek, "son dönemde gördüklerimi 35 senede yaşamamıştım. Hesap günü geldiğinde herkes yaptıklarını cezasını orada çekecek" dedi. 

RAKİPLER HATA YAPACAK
Sağlam, "Süper Lig mücadelesi yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugünkü sonuçlardan sonra 3 takımda 64 puana ulaştı. 2 tane maç kaldı ki bence futbolda 2 tane 90 dakika uzun bir süre. Bu sürelerde çok şeyler olabilir. Bizler oynadığımız Bursaspor ve Beypiliç Boluspor karşılaşmalarını çok iyi geçtik. Hem mücadeleleri, hem istek ve arzuları hem de oyun içerisindeki üretkenlikleri istediğimiz düzeydeydi. Ben oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bu maçı kazanıp Süper Lig hedefimizi son iki haftaya taşıdıkları için. Bundan sonraki amacımız hata yapmadan maçlarımızı kazanmak ve diğer maçlardaki yine söylüyorum 2 tane Adana Demirspor’un 2 tane Giresunspor’un 4 tane 90 dakika var. Bu 4 tane 90 dakikadan bizim işimize yarayacak kesinlikle bir sonuç çıkacak” dedi.


ENTERESAN İŞLER OLUYOR
Türk futbolunda çok enteresan işlerin olduğunu dile getiren Ertuğrul Sağlam, “35 senedir profesyonel futbolun içerisindeyim. Türk futbolun her kademesinde birçok mücadelenin içerisinde oldum. Ama şu dönem karşılaştığım kadar enteresan olaylarla karşılaşmadım. Fakat, Allah’ın adaleti şaşmıyor. Dolayısıyla herkes yaptığı iyi şeyin mükafatını da görecek, yaptığı kötü şeyin, birinin hakkına girmenin bedelini de ödeyecek. Hesap günü diye bir gün var. Dolayısıyla bugün burada yaptıklarımızın karşılığını orada vereceğiz. Allah bize şu Ramazan gününde tabi özellikle dileğim, orada hesabını hakkıyla verenlerden eylesin. Diğer tarafıyla ülke futbolunda alakalı da çok enteresan şeyler oluyor” diye konuştu.