limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Potada Hedef Kalıcı Olmak
SPOR // 20 Eylül 2023 Çarşamba 09:22 // Güncelleme: 20 Eylül 2023 Çarşamba 09:22
Potada Hedef Kalıcı Olmak
LİGE RENK KATMAYA ÇALIŞACAĞIZ

 

Süper Lig'de ellerinden geleni yapacaklarının altını çizen Salman, "Ligde kalıcı olmak istiyoruz. Çok zor bir lig, çok kemikleşmiş, ciddi bütçeleri olan takımlara karşı mücadele edeceğiz ama elimizden geldiği kadarıyla saha içinde bugüne kadar ne yaptıysak, mücadelemizi maksimum seviyede gösterip Samsunspor'a yakışır şekilde lige renk katmaya çalışacağız." dedi.

 

ESAS AMACIMIZ KALICI OLMAK

 

Ligde büyük bütçeli takımların bulunduğuna işaret eden Salman, "Buradaki esas amacımız kalıcı olmak. Hem bütçe hem organizasyon anlamında buraya alışmak çok kolay bir şey değil. Bir de lige play-off'tan geldiğimiz için geç çıktık. Biz lige yükseldiğimizde hem transfer hem organizasyon olarak çok fazla süremiz yoktu. Elimizdeki imkanlar doğrultusunda en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu ligde kalıcı hale gelmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.