limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Devrim Aydın Dünya İkincisi
SPOR // 28 Kasım 2023 Salı 10:07 // Güncelleme: 28 Kasım 2023 Salı 10:07
Devrim Aydın Dünya İkincisi
17-26 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenenKick Boks Dünya Şampiyonası’na 70 ülkeden 2000'e yakın katılımcı ilePortekiz'in Albufeira kentinde gerçekleşti.Kick Boks Dünya Şampiyonası’na Antrenörü Özgür Arlı yönetiminde hazırlanan KickBoks’cu gümüş madalya ile kürsü alarak Türk Bayrağını dalgalandırdı.Dünya İkincisi olarak başarılarına bir yenisini ekleyen sporcu Devrim Aydın’ı Çarşamba Havalimanı’nda İlkadım Belediyesi Spor Kulübü Yetkilileri, Antrenör ve sporcu arkadaşlarıçiçeklerle karşılandı.

Başarılı sporcu Devrim Aydın’ı tebrik eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Ülkemize, şehrimize ve ilçemize dünya ikinciliğini kazandıran Devrim kızımıza teşekkür ediyorum. Ülkemizi ve milletimizi başarısıyla ay yıldızlı bayrağımızı uluslararası arenada göndere çektiren sporcumuzla gurur duyduk. Belediye olarak spora önemli ve büyük destekler veren belediyeyiz. Spor, çocuk ve gençlerimiz için çok önemli. Bu sene uluslararası ve ulusal şampiyonalarda çok sayıda madalyalar aldık. Bu çok önemli bir başarıdır. Sporcumuzu yetiştiren antrenörleri, emek harcayan, destek olan ailesi ve herkesi kutluyorum” dedi.