17-18 PUANI HEDEFLİYORUZ
“Sadece MKE Ankaragücü maçının ikinci devresinde istediğimiz oyun yoktu. Ama diğer maçlarda rakibimizden daha az bir görüntü göstermedik. Hatta daha çok pozisyonlara girdik. Hatay ve İstanbulspor maçlarında verdiğimiz reaksiyonlarla da 3’er puan aldık. Devre arasına kadar 17-18 puanları hedefliyoruz. Devre arası yapılacak hamlelerle ligde kalma inancımızı sürdürmek istiyoruz.”
OYUNUMUZ UMUT VADEDİYOR
“Özellikle son oynanan Beşiktaş maçında taraftarımızın da desteğini göz ardı edemeyiz. Takıma verdikleri enerji, motivasyon çok net bir şekilde görüldü. Ama onları Beşiktaş maçında üzdük. Puan olarak kaybettik ama umut vadeden bir karşılaşma oynadık. Böylesine etkili bir oyun ortaya koyduğumuz maçta taraftarlarımıza galibiyet hediye edemediğimiz için ayrıca üzgünüz.”