bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
Boccede madalya ile döndüler
SPOR // 1 Şubat 2023 Çarşamba 00:21 // Güncelleme: 1 Şubat 2023 Çarşamba 00:21
Boccede madalya ile döndüler
Mersin’de 25-30 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Raffa Türkiye Şampiyonası’nda Alaçamspor Bocce Takımı sporcularımızdan Selma Kalanç tek bayanlarda Türkiye ikincisi, Melek Ünlü ve Büşranur Uzun Çift bayanlarda ile Türkiye üçüncüsü oldu. 21-24 Ocak tarihleri arasında yapılan Gençler Raffa Şampiyonasında Türkiye 3.sü olan Görkem Duran ile Muhammet Furkan Ak’dan sonra büyükler kategorisinde de Samsun’a dereceler getirdiler.

Samsunlu sporcularımız sevinçlerini ziyaret ettikleri Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Feyzullah dereci ile paylaştılar. İl müdürlüğü binamızdaki toplantı salonunda sporcularımızı ağırlayan İl Müdürümüz Feyzullah Dereci, antrenörleri ve sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Beden Eğitimi Öğretmeni ve Bocce Milli takım Antrenörü Gökhan Bozdemir, desteklerinden dolayı İl Müdürümüz Feyzullah Dereci’ye teşekkür etti.

Ziyarette Sportif Değerlendirme ve Takip Birimi Şube Müdürü Zeynep Aydın Elbir, Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Bocce Samsun İl Hakemi Nuri Tepe de yer aldı.