Taflan'dan Deveci'ye tam destek
GÜNCEL // 4 Mart 2019 Pazartesi 18:14

31 Mart Yerel Seçimleri için hız kesmeden çalışmaya devam eden Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, gittiği her mahalle ziyaretinde izdihamla karşılanıyor

Taflan'dan Deveci'ye tam destek

Mahalle ziyaretleri kapsamında Taflan’da toplantı yapmaya giden Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Taflanlı yoğun kalabalığın hazırladığı coşkulu karşılama töreni ile karşılaştı. Civar mahallelerden de katılımın yüksek olduğu ziyaret mitingleri aratmadı. Gösterilen yoğun ilgiden dolayı memnun olduğunu dile getiren Deveci, “Her yerde arkamızda halkın gücü var diyorum. İşte sizlerin bu ilgisi bu söylediğimi kanıtlıyor. Bunu bir kez daha söyleyeyim. Hepiniz için çalışıyorum. Hepinize derman olmak için geliyorum. Ben belediye başkanı olduğumda herkes kazanacak” şeklinde konuştu.


ESNAF DA DEVECİ DİYOR


Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Deveci, Yenimahalle Mahallesi esnafını ziyaret etti. Esnaf ziyareti sırasında CHP Atakum Belediye Başkan Aday Adayları Aylin Şahin Tat ve Turgay Özçelik de Deveci’ye eşlik etti.

Kapısını çaldığı her esnaftan destek sözü alan Deveci, “Yenimahalle esnafından destek sözünü aldık. Bugün nasıl biz gelip esnafımızdan destek isteyorsak 1 Nisan’dan sonra belediye başkanı olduğumda da gelip esnaflarımıza ihtiyaçlarını soracağız. Hizmet etmek için geliyorum diyorum. Bu lafın ne anlama geldiğini biliyorum. Hiç kimseyi yarı yolda bırakmayacağım. Seçimlerden sonra da esnafımızın yanında olacağım” ifadelerinde bulundu.


İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU


Deveci, kendisinin Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Seçim Koordinasyon Merkezi’ne ziyarette bulunan Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in Yenimahalle Mahallesi’ndeki Seçim İrtibat Merkezi’ne uğrayarak iade-i ziyarette bulundu.


CENAZE İÇİN ARA VERDİ


Deveci esnaf ziyareti programına Yenimahalle Mahallesi sakinlerinden Servet Tozlu’nun eşi Gülperi Tozlu’nun cenazesine katılmak için ara verdi. Cenaze

namazından sonra kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileyen Deveci, programına ara verdiği yerden devam etti.

Taflan'dan Deveci'ye tam destek