limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Canik'te Sağnak Mesaisi
GÜNCEL // 5 Aralık 2023 Salı 09:40 // Güncelleme: 5 Aralık 2023 Salı 09:40
Canik'te Sağnak Mesaisi
İlçede sağanak yağışlar nedeniyle herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri alan ve çalışmalarını canla başla sürdüren ekipler, mazgal ve yağmur suyu gider temizliği ile genel ve mıntıka temizliği çalışmalarını gayretle sürdürdü. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kış aylarında meydana gelebilecek ani yağışlara karşı ekiplerin teyakkuz halinde olduğunu bildirirken, ekiplerin sahada çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ettiğini kaydetti.

EKİPLER TEYAKKUZ HALİNDE

 

İlçede ekiplerin çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüğünü belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,“ İlçemizde kış aylarında meydana gelebilecek ani ve yoğun yağışlara karşı teyakkuz halindeyiz.İlçemizde etkisini gösteren sağanak yağışa anında müdahale eden ekiplerimiz, mazgal ve yağmur suyu gider temizliği çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Su birikintileri olan bölgelerde su tahliye ve temizlik çalışmalarını hemen gerçekleştiren ekiplerimiz, caddelerimizi ve sokaklarımızı düzenli olarak kontrol ediyor. Vatandaşlarımız için tüm ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla 7 gün 24 saat sahadayız” ifadelerini kullandı.