GÜZEL YARINLARA BİRLİKTE KOŞACAĞIZ
"Başarı ekip işidir" diyen Togar, "10 yıldır gece gündüz demeden her an her dakika ilçemiz için büyük emekler vererek çabalayan ve ilçemizin gelişimi, değişimi adına alın teri döken, tek sermayeleri ise gösterdikleri emek ve alınlarından akan ter olan Fen İşleri Müdürlüğü'ndeki görevli emektar ekip arkadaşlarımızşa bir araya geldik. İlçemizin insanlarının sevgisini, takdirini kazandıysak bunda en büyük paylardan birisi de bizimle aynı yolda bıkmadan, usanmadan özveriyle çalışan ekip arkadaşlarımızın varlığıdır. Omuz omuza vererek ilçemizin geleceğini hazırlamak için çok çabaladık, çabalıyoruz. Güzel yarınlara koşarken her zaman söylediğimiz gibi İnşallah gelecekte de Tekkeköy'ümüzün mutlu yarınlarını kıymetli ekip arkadaşlarımız ile birlikte oluşturacağız" sözlerini kaydetti.