bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
Gisdol, Takımın Rengini Değiştirdi
GÜNCEL // 26 Ocak 2024 Cuma 15:35 // Güncelleme: 29 Ocak 2024 Pazartesi 15:42
Gisdol, Takımın Rengini Değiştirdi
Teknik direktör Markus Gisdol'un göreve gelir gelmez önde basan, rakibi hataya sürükleyen bir oyun sistemine geçiş yaptığını vurgulayan Çapa, "Bu, hocamızın belirlemiş olduğu bir oyun felsefesiydi. Oyunculardan beklentisi vardı. Bu oyun bizi belirli bir süre çok iyi bir şekilde götürdü. Ancak daha sonra şunu gördük ki bizim ligde mücadele edeceğimiz takımlara veyahut da bizim seviyemizde ligde kalma mücadelesi veren takımlara karşı zordu. Yani sorunlar yaşadığımızı gördük.

 

Pendikspor, Konyaspor ve MKE Ankaragücü maçları bunlardan bazıları. Tekrar ikinci bir analiz yaptığımızda da yeni bir oyun sistemine geçtik. Yani biraz rakibe göre de oynamamız gerekti. Çünkü o bizi daha çok sonuçlara götürecekti ve daha iyi sonuçlar elde edebileceğimizin sonucuna vardık. Böyle olunca da özellikle 2024 yılıyla birlikte zaman zaman rakibe inisiyatifi bırakarak, zaman zaman biz kendi oyunumuzu oynayarak her rakibe göre ayrı bir şekilde takımı hazırladık ve bunu çok iyi bir şekilde götürdüğümüzü söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.

 

Çapa, son haftalarda alınan güzel sonuçların ardından taraftarın takımdan beklentisinin de arttığına dikkati çekerek, şunları kaydetti:

 

"Türkiye'de hedefler 3 haftada, 4 haftada veya 5 haftada çok değişebiliyor ama bizim bu sezonki hedefimiz halen daha ligde kalmak. Çünkü 2 maç üst üste mağlup olduğun zaman tekrar 3-4 hafta önce bulunmuş olduğumuz yerleri gösteriyor. Ama 2 hafta galip geldiğimiz zaman da bu sefer değişik bir senaryo oluşuyor. Ama burada ligi 8. sırada veya 10. sırada veyahut da 12. sırada bitirmeniz çok önemli değil.