İlkadım
Başkan Kıyma pazar esnafını ziyaret etti
GÜNCEL // 28 Aralık 2018 Cuma 17:47

Gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, İlçe pazar esnafını ziyaret etti.

Başkan Kıyma pazar esnafını ziyaret etti

Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Kıyma’ya AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Günel, Büyükşehir Meclis Üyesi Turan Çakır, Yakakent Belediyesi Meclis üyeleri Muhteber Çevik, Hasan Sarısoy, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Rıdvan Tunç, Belediye Başkan Yardımcısı ve Zabıta Amiri eşlik etti.

“Çok Amaçlı Gezinti Yolu ve Pazaryeri” esnafını ve vatandaşı ziyaret eden Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma; “Her zaman halkımızın yanındayız. Bu güzel ve mübarek günde “Çok Amaçlı Gezinti Yolu ve Pazaryerimize” ziyaret gerçekleştirdik. Gerek Pazar esnafımızla, gerekse alış verişe gelen vatandaşlarımızla bir araya gelip hem sohbet ediyor hem de taleplerini dinliyoruz. Her gün halk günü olan bir belediye olarak bunu yine de yeterli görmüyor ve her fırsatta vatandaşımızla buluşmaya özen gösteriyoruz.’’ dedi.

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Kıyma, İlçenin gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirtti. Belediye Başkanı, “Başlatmış olduğumuz dev projelerle Yakakent geleceğe koşuyor ve artık cazibe Merkezi oluyor. İlçemizde büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz ” dedi.

Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkanı Kıyma’ya pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.  Esnaf, Başkan Kıyma’nın kendilerini ziyaret etmesi ve İlçeye yapmış olduğu “Çok Amaçlı Gezinti Yolu ve Pazaryeri” projesinden ötürü teşekkür etti.

Pazar esnafını tek tek dolaşan Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, esnafın ve vatandaşın yeni yılını kutlayarak, hayırlı ve bol kazançlı işler diledi.