bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
Kutlukent'e yeni imar planı
GÜNCEL // 17 Mart 2023 Cuma 22:06 // Güncelleme: 17 Mart 2023 Cuma 22:06
Kutlukent'e yeni imar planı
Samsun'un Tekkeköy ilçesinde sanayi kuruluşlarının bulunduğu, kentin 'ticaret merkezi' olarak dikkat çeken, gün boyu nüfus yoğunluğu en yüksek mahallerden olan Kutlukent Merkez Mahallesi'nde 'yeni imar uygulaması ve planı' hazırlandı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, mahalle halkıyla düzenlediği toplantıda detayları masaya yatırdı. Mahalleliler akıllarında kalan soruları iletti.

Tekkeköy Belediyesi tarafından Kutlukent Mahallesi'nde 'yeni imar uygulaması ve planı' hazırlandı.

 

HALKIMIZIN RIZASI OLACAK

 

Başkan Hasan Togar, "Kutlukent Merkez mahallemizde yapmak istediğimiz imar uygulamamıza ve imar planımıza ilişkin her detayı konuşup anlaşarak, birlikte sonuçlandırmak adına mahallemizdeki vatandaşlarımızla yüz yüze görüşmelere başladık.

 

İmar uygulamamız ve imar planımız ile ilgili bilgiler aktarmak ve vatandaşlarımızın akıllarında kalan sorular ve taleplerine cevap verebilmek için bugün başlattığımız toplantılarımıza bütün vatandaşlarımızın rızasını alana kadar devam edeceğiz. Rabbim bize doğalgazı, altyapısı ve üst yapısıyla örnek bir yaşam alanını daha ilçemize kazandırmayı nasip etsin" dedi.