bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
Köktaş'ın Açıklaması Gündemi Değiştirdi
GÜNCEL // 29 Kasım 2023 Çarşamba 10:15 // Güncelleme: 2 Aralık 2023 Cumartesi 10:16
Köktaş'ın Açıklaması Gündemi Değiştirdi

AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı Fuat Köktaş'ın 'Adaylık için engelim yok' açıklaması, Samsun'da siyasetin gündemini değiştirdi.


Köktaş'ın 'Genel merkez uygun görürse, Samsunlu isterse benim partideki görevimin adaylığıma hiç bir engeli yok' sözleri, siyasette gündem oldu ve dün Samsun'da günün konusu haline geldi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığıyla ilgili olarak kamuoyunda 'aday olmayacak, yeni bir göreve atandı' şeklinde bilgilerin doğru olmadığını vurgulayan Fuat Köktaş, "Bir engelim yok. Genel merkezde karar vericiler isterse, halkım  da beni hizmet için tercih ederse, adaylığım için hiç bir engelim yok" demişti.

 

ANKETLERDEN ÇIKARSA ENGEL DURUM OLMAZ

 

Bugün Samsun'da AK Parti'de ve muhalefet partilerinde Köktaş'ın SBB adaylığıyla ilgili açıklamaları konuşuldu. Adaylık başvurusu yapmamasının sorun olmadığını belirten siyasiler, "Anketlerden çıkarsa, Genel Merkez gösterirse, tabi ki adaydır ve aday da olabilir' şeklinde yorumlarda bulundular. Bu arada hafta içinde AK Parti Genel Merkezi'nin tüm aday adaylarının sorgulanacağı bir anket yaptıracağı öğrenildi.