bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler evden eve nakliyat cappadocia green tour
Canik'e Değer Katıyoruz
GÜNCEL // 29 Kasım 2023 Çarşamba 10:26 // Güncelleme: 29 Kasım 2023 Çarşamba 10:26
Canik'e Değer Katıyoruz

Muhtarlar ile bir araya gelen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’e değer katma hedefimizden asla taviz vermeyeceğiz” dedi.Genel kurulda muhtarlarla sohbet eden ve problemlerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’te geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. İlçeye yeni yatırım ve projeler kazandırmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Muhtarlara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Sandıkçı, “Muhtarlarımızla istişare halinde çalışmalarımızı sürdürüyor, Canikimize yakışır eserleri kazandırmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

"CANİK EN GÖZDE ŞEHİRLER ARASINDA YERİNİ ALMAKTADIR"

 

Canik’te muhtarlarla istişare halinde çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizin her köşesinde çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Canik’imize üstyapıdan, altyapıya, eğitimden, spora kadar her alanda yeni yatırımlar kazandırdık. İlçemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı muhtarlarımızla istişare halinde sürdürdük.

Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini yerinde dinledik. İlçemiz için mesai mefhumu gözetmeksizin koşturduk. Canik, yükselen değeri, değişen ve yenilenen kimliği, kazandığı değerle bugün en gözde şehirler arasında yerini almaktadır. Canik’e daha çok değer katma hedefimizden asla taviz vermeyeceğiz. İlçemizin değerine değer katacak proje ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.