Kadınların en çok beğendiği pırlanta yüzük modelleri
YAŞAM // 13 Nisan 2021 Salı 18:46
Kadınların en çok beğendiği pırlanta yüzük modelleri

Pırlanta yüzükler her zaman kadınlar için çok değerli bir aksesuar olmuştur. Hem maddi değeri ile hem de geçmişten günümüze gelen manevi değeri ile pırlanta yüzüklerin görmüş olduğu ilgi kadınların hak etmiş olduğu değer ile birbirine denktir. Çok eski dönemlerde bir pazarlama stratejisi olarak evlenme tekliflerin de kullanılan tektaş yüzükler bugün yine aynı amaç için kullanılsa da artık sadece sadakati temsil etmek yerine kadınların gücünü de temsil etmeyi başarabiliyor.

 

Ülkemizde pırlanta yüzük denildiğinde Pırlantam markası en önemli pırlanta üreticilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Tasarlamış oldukları çok özel pırlanta yüzükler arasında kadınların ruhuna dokunan ve onların en kolay şekilde ulaşabileceği çok özel ürünler yer alıyor. Çok geniş ürün çeşitliliği ile Pırlantam yüzük modellerini sizlerde en yakından inceleyebilirsiniz.

PIRLANTAM BEŞTAŞ YÜZÜKLER
PIRLANTAM BEŞTAŞ YÜZÜKLER
Pırlanta yüzük modelleri denildiğinde en çok akla gelen pırlanta tektaş yüzüklerdir. Pırlanta tektaş yüzükler tek başına çok şık ve etkileyici bir kullanıma sahipken pırlanta beştaş yüzük modelleri ile kombinlendiğinde çok daha göz alıcı ve çok daha şık olabilmektedir. İsterseniz tek başına kullanabileceğiniz isterseniz de çok şık bir pırlanta tektaş ile birlikte taşıyabileceğiniz beştaş yüzük modellerine pırlanta markası üzerinden ulaşabilirsiniz.
PIRLANTAM BAGET YÜZÜKLER
PIRLANTAM BAGET YÜZÜKLER

Baget kesim taşlar pırlanta sektöründe çok özel ve önemli bir yere sahiptir. Pırlanta taşlar ile baget kesim taşların bir arada sağlamış olduğu muhteşem uyum ile ortaya çıkan baget yüzük tasarımları tüm kadınların dikkatini çekiyor. Baget kesim yüzükler Pırlantam markası bünyesinde özel bir tasarım ekibi tarafından sizler için hazırlanıyor. Köşeli kesim taşlardan oluşan ve birbirinden şık farklı modelleri ile tasarlanan tüm baget kesim yüzükler sizlerin beğenisine sunuluyor.

PIRLANTAM TAMTUR YÜZÜKLER
PIRLANTAM TAMTUR YÜZÜKLER

Bir pırlanta yüzük en fazla ne kadar göz alıcı olabilir derseniz Pırlantam kategorisinde yer alan tamtur pırlanta modellerine göz atabilirsiniz. komple pırlanta taşların sıralanması ile hazırlanan en özel pırlanta tamtur yüzük modelleri en uygun fiyatlar üzerinden tüm kadınların erişebileceği  düzeyde sizlerin beğenisine sunuluyor.