Tedbir yok önde oyun var
SPOR // 4 Eylül 2021 Cumartesi 09:53

Keçiören maçına değinen Mehmet Altıparmak, "Özel önlem almayacağız, önde basan, pozisyona giren kendi oyunumuzu oynayacağız" dedi

Tedbir yok önde oyun var
TEDBİR ALMAYACAĞIZ
Ligin dördüncü haftasında oynayacağımız Ankara Keçiörengücü maçını da değerlendiren Mehmet Altıparmak, “Ankara Keçiörengücü maçına özel olarak bir tedbir almayacağız. Biz kendi oyunumuzu oynayacağız. Biz Samsunsporuz. Nerede, hangi takımla oynarsak oynayalım kendi oyunumuzu oynarız. Bu maçta da onlardan biri olacak. Nasıl ki geçen hafta Kocaeli'ne gittik. Kendi oyunumuzu oynadık. Belki gol atamadık ama deplasmanda kazanacak kadar, pozisyona girdik.10-12 pozisyonumuz var” şeklinde konuştu.

ÜRETEN TAKIM OLACAĞIZ
Kocaelispor maçında gerçekten iyi oynadık. Pozisyon anlamında da çok pozisyona girdik. Rakibimize verdiğimiz iki pozisyon var, birisi gol oldu. Sonlarda risk aldıktan sonra pozisyonları var ama bizim çok net yüzde yüz pozisyonlarımız vardı. O maçta atamadık, değerlendiremedik. Onlar, belki maçtan önce bir puana razılardı ama 3 puan aldılar. Böyle maçlar çok oynayacağız, böyle skorlar da çok olacak. Ama önemli olan, bizim sahada ne yaptığımız. Biz ilk iki maçta kendi oyunumuzu oynamaya çalıştık. Samsun'daki maçta daha fazla oynadık, oradaki maçta 60-70 dakikasını oynayabildik. Bunu daha fazla geliştireceğiz. Aramıza katılacak oyuncularla birlikte oyun sistemi ve şekli üzerinde çalışacağız. Ama sistemimiz hiç değişmeyecek. Hangi takımla, hangi sahada nerede oynarsak oynayalım Samsunspor takımı, önde oynayan, önde basan, gol pozisyonuna giren, üreten bir takım olarak oynayacak” dedi.