Edwin Gyasi'ye 45 dakika dayanabildi!
SPOR // 3 Ocak 2021 Pazar 21:23

Samsunspor’un Boluspor’u yendiği maçta cezalı duruma düşerek Ankaraspor maçında oynayamayan Vukan Saviçeviç ile Kerem Can dün ilkonbirde sahaya çıktı.

Edwin Gyasi'ye 45 dakika dayanabildi!

Samsunspor’un Boluspor’u yendiği maçta cezalı duruma düşerek Ankaraspor maçında oynayamayan  Vukan Saviçeviç ile Kerem Can dün ilkonbirde sahaya çıktı. Yine Boluspor maçında sakatlandığı için Ankara deplasmanında takımdan ayrı alan golcü Nadir Çiftçi de Adanaspor maçında görev aldı.

 

Ankara’da gördüğü sarı kart nedeniyle cezalı duruma düşen Ferhat dün sahaya çıkamazken, bu ismin yerine Oğuz orta sahaya forma giydi.

 

Kerem, Saviçeviç ve Nadir’in dönüşüyle de Guido Koçer ile Ankara’da savunmanın solunda görev yapan Buğra Çağıran kulübeye geri döndü.

 

Guido’nun yedekler arasına dönmesi ve Edwin Gyasi’nin as takımda kendisine yer bulması da dikkat çekti. 
Ancak Gyasi'nin haftalardır süren kötü ferformansı Adanaspor maçında da devam etti. Bir çok top ezen, takım oyunundan çok bireysel oyunu seçen ve futbol adına kaleye şut atacak zamanı kollamaktan başka bir şey ortaya kayomayan Hollandalı futbolcuya Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ancak 45 dakika dayanabildi. 

Tecrübeli çalıştırıcı ikinci yarının başında Gyasi'yi oyundan alarak Guido Koçer"i sahaya sürdüb