Bu üç puan çok değerli
SPOR // 24 Ocak 2021 Pazar 23:37

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Altay maçının ve kazanılan 3 puanın kendileri açısından çok değerli olduğunu söyledi.

Bu üç puan çok değerli
Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Altay maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, maçın ve kazanılan 3 puanın kendileri açısından çok değerli olduğunu söyledi.


ZİRVE, MORAL, ÖZGÜVEN


Kazanan takımın üst sıralara tırmanması açısından önemli bir maç oynadıklarını belirten Ertuğrul Sağlam, "Altay şampiyonluktaki direk rakiplerimizden birisi onu biraz altımızda tuttuk. İkinci yarıya güzel başlamak için önemli bir adım attık. Yeni transferlerimiz adaptasyon sürecini tamamlayamadılar ama onlarla beraber daha iyi bir görüntü çizdiğimizi düşünüyorum. Camiamızın, taraftarlarımızın moralinin üst seviyeye çıkması için önemli bir karşılaşmaydı. Oyuncularımızın öz güvenin üst seviyeye çıkması için çok önemli bir karşılaşmaydı” dedi.

TARAFTARA VE BAŞKAN'A HEDİYE


Galibiyetten ötürü mutlu olduklarını ifade eden Ertuğrul Sağlam, “Alınan 3 puan bizim için çok değerli. Çok değerli olan 3 puanı büyük Samsunspor taraftarına ve Kulüp Başkanımız Yüksel Yıldırım'a armağan etmek istiyorum. Çünkü başkanımız da, taraftarlarımız da bu galibiyet çok istedi. Şampiyonluk yolunda alınan 3 puan için oyuncularımı tebrik ediyorum. Altay, çok iyi bir takım. Ligin belki önemli favorilerinden bir tanesi. İyi kadroları var, ben Altay'ın şampiyonluk yarışında işi sonuna kadar devam ettireceğine inanıyorum” diye konuştu.