Bir şehrin hayali için burdayız
SPOR // 26 Mart 2023 Pazar 02:15 // Güncelleme: 28 Mart 2023 Salı 02:15
Bir şehrin hayali için burdayız
Kırmızı-Beyazlıların deneyimli çalıştırıcısı Hüseyin Eroğlu, 30 yılı aşkın bir süredir futbolun içinde olduğunu söyledi. Meslek hayatı soyunca görev yaptığım kurumlara tüm gücüyle fayda sağlamak için çabaladığını ifade eden Hüseyin Eroğlu, “Bu benim tek kelimeyle hayat ve meslek felsefemdir. Bucaspor ve Altınordu'da da böyle çalıştım. Şemdi de burada aynı felsefeyle görev yapıyorum. İnşallah sezon sonunda çalışmalarımızın meyvesini Süper Lig’e çıkarak alacağız” diye konuştu.

 

 

UZAKTAN KARA GÖRÜNMEYE BAŞLADI

 

İnsanın futbolculuk ve teknik direktörlük kariyerinde her zaman bir eski takımı olduğunu hatırlatan Hüseyin Eroğlu, “Geride bıraktığın kurumlarda güzel hatırlanmak çok güzel bir duygu. Ancak görev ve ahlak bilinci benim için her şeyden önemli. Bugün bir kentin yıllardır kurduğu hayali gerçekleştirmek için buradayız. Aylardır çok zorlu bir yol yürüyoruz. Sakarya, Eyüp, Rizespor, Pendik gibi engelleri aştık. Uzaktan kara görünmeye başladı. Altınordu'yu da yendik ve yolumuza devam ediyoruz” dedi.

 

 

OĞLU EMİR’E SARILDI

 

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, 2-0’lık Altınordu galibiyetinin mutluluğunu oğlu Emir’e sarılarak yaşadı.

 

 

EROĞLU’NDAN ÜÇLÜ ŞOV

 

Kırmızı-Beyazlıların deneyimli teknik patronu Hüseyin Eroğlu, Yılport Samsunsporlu taraftarlarla adeta bütünleşti. Başarılı çalıştırıcı, 18 maçlık yenilmezlik serisini taraftarlara üçlü çektirerek kutladı.

 

 

ONLARDAN MUTLUSU YOK

 

Yılport Samsunspor’un 18 haftadır bileğinin bükülmemesi, herkes gibi icra kurulu üyeleri Soner Soykan ve Suat Çakır’ı da son derece mutlu ediyor. 2-0 kazanılan Altınordu maçının ardından mutluluklarını teknik direktör Hüseyin Eroğlu ile paylaşan Soykan ve Çakır, taraftarlarla birlikte şampiyonluk şarkıları söyledi.