limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Yatırımın önündeki engeller kalkacak
EKONOMİ // 7 Eylül 2023 Perşembe 23:10 // Güncelleme: 7 Eylül 2023 Perşembe 23:10
Yatırımın önündeki engeller kalkacak
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Orhan Tavlı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Tavlı, TSO yönetimiyle ayrı ayrı tanıştı.

 

TSO Başkanı Salih Murzioğlu, Vali Orhan Tavlı'ya yeni görevinde başarılar dileyerek, odanın faaliyetleri ve yürütmekte oldukları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

KURUMLAR ARASI İŞ BİRLİĞİ

 

TSO Başkanı Murzioğlu, kentin gelişmesi adına çalışmalar ve projeler yürüttüklerini belirterek, "Samsun'un en büyük avantajlarından biri de kurumlar arasında işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışmalardır. Sağlanan birlikteliğin sizlerin de katkısıyla artarak devam edeceğine inanıyoruz. Samsun iş dünyası olarak sorumluluğumuzun bilincinde hareketle, kentimiz ve ülkemiz için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz. İnşallah sizin öncülüğünüzle beraber kentimizi en güzel noktalara taşıyacağız dedi.

 

SANAYİ KENTİN DİNAMOSUDUR

 

Samsun'un her alanda gelişmesi için elbirliği ile çalışacaklarını ifade eden Vali Orhan Tavlı da yerel işletmelerin ve sanayicilerin şehrin kalkınmasındaki rolünün farkında olduğunu vurguladı. Tavlı, "Sanayileşme ülkemizin ve şehirlerimizin kalkınmasının en önemli dinamosudur. Yatırımcıların işlerini kolaylaştırmak ve önlerindeki engelleri kaldırmak için çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz. Amacımız, hiç şüphesiz ilimizin daha iyi noktalara gelmesidir. Samsun’un değerlerine, değer katabilirsek ne mutlu bize. Bunun için de kentimizin ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda kalkınmasını sağlamak için gayret ve işbirliği içerisinde hep birlikte uğraş vereceğiz" diye konuştu.