MÜSİAD'dan Başsavcı Kılıç'a ziyaret
GÜNCEL // 6 Ağustos 2019 Salı 15:01

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Başkanı Haluk Tan ve üyeler, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

MÜSİAD'dan Başsavcı Kılıç'a ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun başkanı Haluk Tan beraberindeki üyeler ile birlikte Mersin’in Tarsus İlçe Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaparken Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2019 Yılı Adli ve İdari Yargı Ana Kararnamesi ile Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mehmet Sabri Kılıç’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Kılıç, kendisinden bahsettikten sonra, ziyaret sebebiyle makamına gelen MÜSİAD Samsun üyeleri ile teker teker tanıştı ve yaptıkları işler hakkında bilgiler aldı.

Görev yaptığı yerlerden bahseden Kılıç, "Milli Mücadele’nin ilk adımının atıldığı Samsun’da göreve başlamış olmanın verdiği mutluluk içerisindeyim. İnşallah Samsun’da görev yaptığımız süre içerisinde adalet hizmetini en üst düzeyde gerçekleştirmeye çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Tan; "MÜSİAD olarak tarafımıza düşen konularda yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Yeni görevinizde başarılarınızın daim olmasını temenni ederiz. Şehrimize  hoş geldiniz" dedi.

Sonrasında Başkan Haluk Tan, MÜSİAD'ın düzenli olarak çıkardığı Çerçeve dergisini Mehmet Sabri Kılıç’a takdim ettiler.