Başkan Kılıç'tan festival teşekkürü
GÜNCEL // 1 Ağustos 2019 Perşembe 10:59

Bafra Belediye Başkanı Kılıç, 24-28 Temmuz tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali'ne katılanlara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti

Başkan Kılıç'tan festival teşekkürü

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç,24-28 Temmuz tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali ile ilgili açıklamalarda bulunarak, katılım ve katkı sağlayanlara teşekkür etti. Başkan Kılıç, “Bafra’mızın vizyon projelerinden biri olarak değerlendirdiğimiz Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali’mizin 3.sünü başarılı bir şekilde bitirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.


FESTİVAL ARTIK BİR MARKADIR


Benzerlerinden birçok konuda farklılık gösteren ve çoğu ilklerin yaşanmasına vesile olan festivali, alınlarının akıyla sonuca ulaştırdıklarını ifade eden Başkan Kılıç "İlçemizin turizm potansiyeline ciddi katma değer kazandırdığına yürekten inandığımız; Ulusal ve Uluslararası platformda adından söz ettiren festivalimize, ülkemizin çeşitli illerinden katılanların yanında,İtalya,Fransa, İngiltere,İran ve İspanya'dan;spor branşlarında ün yapmış isimleri katıldı. Gerek katılımcılar gerekse ziyaretçilerimiz dolu dolu beş gün yaşadılar. Kapıkayafest artık bir marka projedir.” dedi.