bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
Kazanmak Iyi Ama!
Yazarlar // 15 Mart 2014 Cumartesi 00:00

Ragıp GÖKER

Takımımız kazanmaya devam ederken söylemek ne kadar doğru bilemem ama iyi top oynamıyor bizim takım.

Dikkat ettiyseniz Arif Şahin oyuna girene kadar pas alışverişine dayanan bir atak geliştiremedik.

Mücadele gücü ve kazanma isteğine bir şey söylemem.

Ekigho dışında bütün oyuncularımız olağanüstü bir gayret gösterdiler dün akşam da.

Ekigho buna rağmen rakip savunma için bir tehtid olarak durdu sahada.

Her oyuncunun kötü bir maçı olabilir. Eldin Adiloviç için dün akşamki maç ta öyleydi.

Ve fakat

Önümüzdeki hafta Ankara'da ona çok ihtiyacımız olacak. Umarım ve dilerim önümüzdeki hafta sonuna kadar üzerindeki tutukluğu atar, gollerine Ankara'da da devam eder.

Ben kendi sahamızda bu sene oynadığımız maçlar içinde, Buca maçında kendi kalemizde gördüğümüz pozisyon kadar, pozisyonu hiç görmemiştim.

Fatih Kılıçkaya ve Cemil Adıcan arasındaki sezon başındaki uyum bozulmuş gibiydi. Fatih Kılıçkaya'nın bu kadar çok hata yaptığı başka bir maçı hatırlamıyorum.

Orta alanımız daki oyuncularımız da dün akşam çok top ezdiler. Orta alandaki üstünlük maçın büyük bir bölümünde Bucalı oyunculardaydı. Sanırım Erdem Şen ve Musa Sinan Yılmazer ve özellikle de Erdem Şen'in eksikliğini dün akşam ziyadesiyle hissetmiş olduk.

"Bizim takımın en diri adamı kimdi" diye sorarsanız. Kolaylıkla "Musa Aydın dı" derim.

Canberk'i de çok beğendim.

Çok top ezdi belki, ama ben Aminu Umar'ın  da sahada basmadık yer bırakmadığını söylemek isterim.

Şimdi sorarım size, dün akşam birkez daha başarısına tanık olduğumuz Furkan varken kaleci sıkıntımız olduğunu söyleyebilir miziniz?

Sanki "Ben varken korkmayın" der gibiydi.

Son derece güven veren bir duruş sergiledi. Bunun için de her türlü övgüyü hak etmiştir.

Tebrikler kardeşim, böyle devam et.

Buca takımı bu Lig'de ununu elemiş, eleğini de çoktan duvara asmış yani amacı kalmamış bir takım. Telaşsız oynadılar. Sahanın her bölümünde baskı uyguladılar. iki golle üç puan kazandık belki ama iyi bir oyun ortaya koyamadık. Önümüzdeki hafta Ankara'da çok önemli bir maça çıkacak takımımız. Umarım Ankara'da böyle oynamayız. Dün akşamki maçta olduğu gibi çok sayıda pozisyon verirsek Ankaraspor'un forvetlerinin böylesi ikramları geri çevireceklerini sanmam.

Umarım Ankara'da da kazanırız ve bence önümüzdeki son engeli de aşarak Süper Lig'e adım atmış oluruz. Zira Ankara'da kazanırsak diğer tüm maçları kazanacağımızı düşünüyorum.