limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Tekkeköy'de eğitim desteği
EĞİTİM // 13 Eylül 2022 Salı 21:15 // Güncelleme: 13 Eylül 2022 Salı 21:15
Tekkeköy'de eğitim desteği

Tekkeköy Belediyesi yeni öğretim yılının başlamasıyla öğrenciler için seferber oldu. Yürütülen eğitime destek çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerde eğitim hayatlarına devam eden öğrenciler belirlendi. Bu kapsamda 1500 öğrenciye kırtasiye desteği verilmeye başlandı. Verilen destekle öğrencilerin ayakkabısından, üniformasına, kalem, defterinden çantasına kadar her türlü ihtiyacı sağlanıyor.

Bu desteklere her yıl tekrar ettiklerini belirten Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Eğitime desteğimizi geleceğe bir yatırım olarak görüyor, ülkemizin yarınlarının çocuklarımızın bugününde olduğunu düşünüyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda hem okullarımıza hem de orada eğitim alacak öğrencilerimize katkı sağlamak adına çalışıyoruz. İlçemizin her bir ferdini ailemizin bir bireyi olarak gören anlayışla bu yılda kırtasiye desteklerimizi başlattık. 2022 - 2023 eğitim öğretim yılı başlangıcı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile yapmış olduğumuz sosyal yapı değerlendirme anketleri neticesinde belirlenen yaklaşık 1500 öğrencimizin okul için gerekli tüm kırtasiye malzemeleri ile tüm okul kıyafetlerini, formalarını, ayakkabılarını kendileri ulaştırarak eğitimin her aşamasında yanlarında olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Her şey aydınlık yarınlarımız için” dedi.