bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop
T3 Vakfı’ndan OMÜ’ye teşekkür
EĞİTİM // 8 Eylül 2022 Perşembe 14:01 // Güncelleme: 8 Eylül 2022 Perşembe 14:01
T3 Vakfı’ndan OMÜ’ye teşekkür

Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali Teknofest’in düzenleyicisi Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Kökçam, Teknofest Karadeniz'e katkılarından dolayı Ondokuz Mayıs Üniversitesi’ne (OMÜ) teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede; T3 Vakfı Müdürü Kökçam, Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal’a OMÜ’nün bu yıl paydaş olarak katıldığı Teknofest Karadeniz'de iyi bir performans sergilediğini ifade ederek Üniversitenin bu başarıların gelecek yıllarda daha da artmasını temenni etti.

 

Ziyareti ve iyi niyetleri için T3 Vakfı Müdürü Kökçam’a teşekkür eden Rektör Ünal ise Türkiye'nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağını artırmayı hedefleyen böyle bir organizasyonun Samsun'da düzenlenmesinden gurur duyduklarını belirtti.

Görüşme hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Çamaş, Rektör Ünal’ı Ziyaret Etti
TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Çamaş, Rektör Ünal’ı Ziyaret Etti

Tüm Fuarcılık Yapım AŞ (TÜYAP) Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’ı ziyaret etti. Ziyarete TÜYAP’ın Samsun Fuar Merkezi Pazarlama Müdürü Gözde Baş Tımar da eşlik etti.

 

Rektörlük makamındaki görüşmede; TÜYAP Samsun Bölge Müdürlüğü ile OMÜ arasında yapılabilecek iş birliği faaliyetleri görüşüldü. Ziyarette TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Çamaş, Rektör Ünal’a ulusal ve uluslararası fuarlar hakkında bilgi verdi.

 

Ziyareti ve iyi niyetleri için konuklarına teşekkür eden Rektör Ünal ise Türkiye'de fuarcılık sektörünün TÜYAP ile düzenli bir ticari faaliyet alanına dönüştüğünü belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Görüşme hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.