limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
OMÜ adaylarla buluştu
EĞİTİM // 25 Temmuz 2023 Salı 20:33 // Güncelleme: 25 Temmuz 2023 Salı 20:33
OMÜ adaylarla buluştu
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), İstanbul’da ÜniTercih Eket Fuarcılık tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük tercih fuarı konumundaki “Üniversite Tercih Günleri”ne katılarak üniversiteli olmak isteyen adaylarla buluştu.
Türkiye genelinde çok sayıda devlet ve vakıf üniversitesinin bir araya geldiği tercih günlerinde OMÜ’yü tanıtmak üzere açılan stantta, Kurumsal İletişim Koordinatörlüğünden 2 tanıtım uzmanı ile gönüllü 6 öğrenci görev aldı. OMÜ görevlileri, öğrencilerin merak ettikleri konularda sorulara cevap vererek Üniversiteyi tanıttı.
OMÜ standına yoğun ilgi gösterildi
Üniversite sınavına girip tercih yapmaya hak kazanan adayların karar vermelerini kolaylaştırmak için fuarda yerini alan görevliler, 3 gün boyunca çok sayıda aday ile yüz yüze görüştü. OMÜ standına yoğun ilginin olduğu fuarda; birçok öğrenci ve veli, Üniversite’nin olanakları ve imkânları hakkında bilgilendirildi.
Stantta; fakülte broşürleri, adaylara kampüste yaşam ile ilgili bilgi sağlayacak olan ve aday öğrenci portalına ulaştıran QR kodlu kitap ayraçları, defter ve kalem gibi çeşitli hediyeleri adaylarla paylaşıldı.
Gönlü OMÜ’de olan adaylar; oluşturulan aday.omu.edu.tr web adresinden fakülteler, meslek yüksekokulları, taban puanlar, yurt imkânları olmak üzere her türlü bilgiye ulaşabilecek.