limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Okul Bahçelerine estetik dokunuş
EĞİTİM // 17 Ağustos 2023 Perşembe 11:37 // Güncelleme: 17 Ağustos 2023 Perşembe 11:37
Okul Bahçelerine estetik dokunuş
Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde yürütülen ‘Büyükşehir Gençlik Hareketi' kapsamında öğrencilerin ders aralarında eğlence ve dinlenme aktivitelerinde bulunduğu okul bahçelerini 2023-2024 eğitim öğretim dönemine hazırlıyor. İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğiyle hayata geçen ‘Okullar Hayat Bulsun’ projesi kapsamında Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından okul bahçelerinin zemininde yapılan boyama çalışmasıyla rengarenk oyun alanları oluşturuluyor.

OKUL BAHÇELERİ RENGARENK OLDU
Yapılan çalışma ile ilgili bilgi veren Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ömer İdris Akdin, “Okullarımızın bahçelerini yeni eğitim ve öğretim sezonuna hazırlıyoruz. Proje kapsamında ekiplerimiz zemini düzgün olan okullarımıza giderek, bahçeleri hem öğretici ve bilgilendirici hem de daha estetik oyun alanları oluşturuyor. Çocuklarımızın ders aralarında güzel vakit geçirebilecekleri oyun alanları hazırlıyoruz. Okullar açıldığında çocuklarımız rengarenk okul bahçelerini gördüklerinde hem mutlu olacak hem de eğlenecek. Şimdiden tüm çocuklarımıza başarılı ve bol eğlenceli eğitim öğretim sezonu bir sezon diliyorum” diye konuştu.