limanbet limanbet bonus veren siteler bonus veren siteler bonus veren siteler istanbul evden eve nakliyat cappadocia green tour istanbul sex shop jojobet giriş jojobet casino siteleri holiganbet holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama
Kenevir için iş garantisi
EĞİTİM // 9 Temmuz 2023 Pazar 20:07 // Güncelleme: 9 Temmuz 2023 Pazar 20:07
Kenevir için iş garantisi

OMÜ Rektörü Prof.Dr. Yavuz Ünal, " Kenevir konusunda eğitim alan öğrencilerimize Bekdiğin Organizede kurulan firmada iş garantisi verilecek "dedi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Ladik ilçesinde meslek yüksekokulu binasının inşaatını inceledi. Ünal, inşaatı tamamlanmak üzere olan meslek yüksekokulundaki incelemelerinin ardından ilçede bulunan yurtlarda da inceleme gerçekleştirdi.

Ladik Meslek Yüksekokulu'nun bu yıl tercih listesinde olması için çaba sarf ettiklerini dile getiren Ünal, "Burada son yılların en stratejik ürünü olan kenevir ile organik arı yetiştiriciliği, tıbbi aromatik bilgiler ve kanatlı kümes hayvancılığı alanlarında 4 bölüm açılacak. Kenevir konusunda eğitim alan öğrencilerimize Bekdiğin Organizede kurulan firmada iş garantisi verilecek." dedi.