Karaaslan: İşbirliğine açığız
EKONOMİ // 4 Kasım 2019 Pazartesi 16:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve partililerle birlikte Samsun Genç İşadamları Derneği’ni ziyaret etti

Karaaslan: İşbirliğine açığız

TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi ve SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu belirterek; Samsun Genç İş Adamları Derneği kurumsal yapısı, üye sayısı, üyelerinin kendi branşlarındaki kalitesi ve sektör çeşitliliğine değinerek, Yönetim Kurulu olarak, gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Gömeç, “Genç girişimciler olarak kendilerine tevdi edilecek her türlü görevde, devletimizin ve milletimizin yanındayız. Ülkemizde hayata geçirilen yatırımlar için SAMGİAD ailesi adına sizlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu ise, “Şehrimizin daha fazla üretmesi ve ihracat kapasitemizin artırılabilmesi adına organize sanayi ve endüstri bölgeleri ile sanayicimiz  ve girişimciler için  yatırım alanları oluşturuyoruz. Her zaman iletişime ve işbirliğine açığız. Seçimsiz geçireceğimiz 4 yıllık süre içerisinde daha fazla hizmete odaklanacağız” ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise, ‘Genç iş insanları’ ifadesinin kendilerini heyecanlandırdığını ve birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Samsun ve Türkiye’nin gelişimi adına hazırlanacak projeler için her daim destek olmaya hazır olduklarını vurguladı. Karaaslan, iş fikirlerinin inovatif yaklaşımlarla zenginleştirilmesini önemsediklerini, genç iş insanlarıyla daha fazla bir araya gelerek daha fazla işbirliği içerisinde olmaya açık olduklarının da altını çizdi.

Karaaslan: İşbirliğine açığız