Samsunspor'un golcüsü lig için iddialı
SPOR // 16 Ağustos 2019 Cuma 22:19

Samsunspor'un golcüsü, "Grubumuzun zor olması bence çok iyi. Bizi daha çok motive ediyor. Biz başka takımlara bakmayacağız ve her maçı kazanmaya çalışacağız” diye konuştu.

Samsunspor'un golcüsü lig için iddialı

HERŞEY GÜZEL OLACAK
Erzurum kampını değerlendiren Bahattin Köse, “Kamp dönemi yoğun geçiyor. Bu sene inşallah her şey çok güzel olacak. Kampta yüzde 100’ümüzü veriyoruz. Sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Geçen seneden birçok arkadaşımız var. Bu sene de yeni arkadaşlarımız ve hocalarımız geldi. Yeni oyunlar, taktikler öğreniyoruz. Onları iyi öğrenmemiz gerekiyor. Bolu kampında 2 tane hazırlık maçı yaptık. Orada iyi maçlar oynadığımızı düşünüyorum. Ama daha da iyi olması gerekiyor. Şimdiye kadar her şey yolunda.  Benim kendi düşüncem bu sezon geçen sene attığım 14 golün üstüne koymak. İnşallah da yapacağız” dedi.

KALİTE ARTTI

Takıma yeni katılan oyuncularla birlikte kalite ve rekabetin arttığını belirten Bahattin Köse, “Erzurum kampında 3 maç oynayacak olmamız önemli. Hocamızın dediklerini idmanda yapıyoruz ve bunları da maçta yapmaya çalışacağız. Bu sezon bence çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Takımımıza yeni arkadaşlar geldi. Kalitemiz ve rekabet arttı. Onun için idmanlar da yoğun ve iyi geçiyor. Grubumuzun zor olması bence çok iyi.  Bizi daha çok motive ediyor. Biz başka takımlara bakmayacağız ve her maçı kazanmaya çalışacağız” diye konuştu.

Taraftara çağrıda bulunan tecrübeli oyuncu şöyle konuştu:

TARAFTAR DESTEĞİ

“Taraftarımız geçen sezon bizi destekledi. Bu sezon da onlardan daha iyi performans bekliyoruz. Biz sahada zevkli futbol oynayacağız. İlk maça tribünleri dolduralım. İlk maçın deplasman olması bence çok iyi. İlk maça çünkü ayrı bir motive olacağız. Gümüşhane bize fazla uzak olmadığı için güzel bir deplasman olacak. İrfan Buz hocamızla daha önce hiç çalışmadım. Çok ateşli bir hoca. İdmanlarda bizden yüzde 100’ümüzü istiyor. Bu da beni maçlar için heyecanlandırıyor. Çok iyi hoca olduğunu düşünüyorum. Doğru bir sistem ile inşallah her şey çok güzel olacak.”