Futbol turnuvası coşkuyla başladı
SPOR // 15 Kasım 2017 Çarşamba 12:03

Eğitim Bir-Sen Samsun 1 nolu şube tarafından düzenlenen ve 15 ilçenin katıldığı “Eğitim Bir-Sen Samsun Futbol Turnuvası” 14 Kasım Salı günü itibariyle başladı

Futbol turnuvası coşkuyla başladı

Turnuvayla ilgili bir  açıklama yapan Şube Başkanı Nejdet Güneysu, “Sosyal-Kültürel hayata önem verdiklerini yapılan spor faaliyetinin kurum personellerini bir araya getirmek için iyi bir fırsat olduğunu söyledi.Turnuvaya katılan ilçe teşkilatlarımız arasında büyük memnuniyet ile karşılanan turnuva hakkında  Güneysu “Eğitim Bir-Sen teşkilatı olarak büyük bir aileyiz. Eğitim Bir-Sen camiası olarak üyelerimiz arasında mükemmel bir uyum, kardeşlik duygusu hep en üst seviyededir. Bu uyumu, bu birlikteliği biraz daha artırmak, hafta içi yoğun mesainin ardından, hem sağlıklı kalabilmek hem de stres atma adına böyle bir turnuva tertip ettik. Ben bütün takımlarımıza başarılar diliyorum, centilmence hak edenin kazanacağı bir turnuva olmasını temenni ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

14 Kasım Salı günü Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nejdet Güneysu’nun santra vuruşu ile  başlayan ve 26 Kasım  2017’de oynanacak final maçı ile sona erecek olan turnuvada karşılaşmalar 3 puan sisteminde oynanacak ve toplamda 15 takım finale kalabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

Futbol turnuvası coşkuyla başladı
Futbol turnuvası coşkuyla başladı
Futbol turnuvası coşkuyla başladı