TEOG birincilerine altın ödülü
EĞİTİM // 8 Haziran 2017 Perşembe 14:14

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (FATSO) tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş(TEOG) sınavında Türkiye birincisi olan öğrenciler altınla ödüllendirildi.

TEOG birincilerine altın ödülü
Oda binasında düzenlenen törende açıklamalarda bulunan FATSO Başkanı Tayfun Karataş, “Eğitime oda olarak her zaman destek veren bir kurumuz. İlçemizdeki başarılı öğrencileri ödüllendirmek istedik ve bu anlamda yönetim kurulu arkadaşlarımızla aldığımız karar neticesinde bu ödülü veriyoruz. Ticaret ve sanayi odaları olarak eğitimin her yerinde varız. Ben öğrencilerimizin velilerini de tebrik ediyor ve başarılarında ki payların yüksektir. Tüm öğrencilerimize bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Eğitime verdikleri desteklerden dolayı FATSO Başkanı Tayfun Karataş ve yöneticilere teşekkür eden Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygin Atinkaya, “TEOG sınavında öğrencilerimiz gerçekten önemli başarılara imza attılar. Hepsini tebrik ediyorum. Bu başarılarının yanı sıra kendilerini Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ödüllendirildiler. Eğitime destek veren kurumların olması o ilçenin daha da ileri gitmesini sağlar” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere FATSO Başkanı Tayfun Karataş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ödülleri verildi.

Başarılı öğrenciler de kendilerini ödüllendiren oda yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler.
TEOG birincilerine altın ödülü