Öğrencilerin taleplerini dinlendi ve yerine getirildi
EĞİTİM // 17 Mart 2017 Cuma 16:54

Fatsa Atatürk İlkokulu Meclis Başkanı Sanem Yurttaş ve arkadaşları, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe’yi ziyaret ederek taleplerini ilettiler.

Öğrencilerin taleplerini dinlendi ve yerine getirildi
Atatürk İlkokulu Meclis Başkanı Sanem Yurttaş ve arkadaşlarına okulun Müdür Yardımcısı Halit Kovancı ve Nail Kılıç da eşlik etti. Atatürk İlkokulu Okul Meclis Başkanı Sanem Yurttaş, Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe’den okul bahçelerindeki oyun alanının düzenlenmesi konusunda bir talepte bulunarak, “Ben Okul Meclis Başkanlığına aday olduğumda arkadaşlarıma bazı vaatlerde bulunmuştum. Bunlardan en önemlisi okul bahçemize basket potası ve voleybol direkleri yapılması konusundaydı. Bu talebimizin belediyenizce yapılmasını istiyoruz” dedi.

Öğrencinin talebini dinleyen ve yazılı dilekçesini teslim alan Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, hemen personeline talimat vererek isteklerin bir an önce yerine getirilmesi istedi.

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, ziyaret anısına öğrencilerin tamamına hikaye kitabı hediye etti.

Atatürk İlkokulu Meclis Başkanı Sanem Yurttaş ziyaret sonrası kendilerini kabul eden Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe’ye teşekkür ederek bu ziyaretten çok memnun olarak ayrıldıklarını ifade etti.
Öğrencilerin taleplerini dinlendi ve yerine getirildi