Hukuk Fakültesi'ne yeni dekan
EĞİTİM // 2 Şubat 2017 Perşembe 12:31

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi Dekanlığına getirilen Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeliğil göreve başladı.

Hukuk Fakültesi'ne yeni dekan
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. İsmail Aydemir ve yardımcısı Hakan Canaltunay Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi Dekanlığına getirilen Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeliğil’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Başkan Dündar ve Müdür Aydemir’den hayırlı olsun ziyareti

OMÜ Çarşamba Mustafa Kemal Güneşdoğdu Kampüsü’nde bulunan Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi’nde gerçekleşen ziyarete eski Dekan Prof. Dr. Mustafa Tiftik ve Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Yurtseven da katıldı. Dekan Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeliğil’e hayırlı olsun dileklerini ileten Belediye Başkanı Dündar, “Yaklaşık 900 öğrencisi bulunan ve bu yıl 4. mezuniyetini verecek olan Hukuk Fakültesi, ilçemizin yüksek öğrenimdeki en önemli değerlerindendir. Yeni Dekanımız Prof. Dr. Hasan Tahsin Keçeliğil’e hayırlı olsun dileklerimi iletirken, eski Dekanımız Prof. Dr. Mustafa Tiftik’e teşekkür ediyoruz” dedi.