Yılmaz Kavaklılar İle İftarda Buluştu
BÖLGE // 26 Haziran 2015 Cuma 00:00

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi tarafından Kavak ilçesinde düzenlenen toplu iftar programına katıldı.

Yılmaz Kavaklılar İle İftarda Buluştu
Kavak Belediyesi’nin ev sahipliği ile gerçekleşen iftar yemeğine ilçe halkı büyük ilgi gösterdi. İftar yemeğinde vatandaşlara hitap eden Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz, herkese birlik, beraberlik ve huzur dolu gelecek temenni etti.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği toplu iftar yemeği, Kavak meydanında yapıldı. Toplu iftar programına Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kavak Kaymakamı Mevlüt Şekerci, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi Meclis AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, Kavak Dernekler Federasyonu (KADEF) Genel Başkanı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

İftar öncesinde Kavaklılarla kucaklaşıp ayaküstü sohbet ederek Ramazanlarını kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, iftarın ardından da Kavaklılara hitap etti. İlçe halkının Ramazan’ını tebrik eden Başkan Yılmaz, “Sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yüreğimde hissediyorum. Ramazan’ın anlamına ve ruhuna yakışır şekilde ilçelerimizi gezerek iftarlar yapıyoruz. Ramazan demek birlik, beraberlik, maneviyat demektir. Herkesin evinde iftar açacak mutlaka bir tas çorbası vardı. Ama önemli olan hep birlikte oruç açmak, kaynaşıp kucaklaşmaktır. Her ilçemizde böyle büyük katılımlarla iftarlar yaptık. Onun için katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun” dedi.
Yılmaz Kavaklılar İle İftarda Buluştu
Yılmaz Kavaklılar İle İftarda Buluştu
Yılmaz Kavaklılar İle İftarda Buluştu