Tektaş, Beştaş ve Tamtur Yüzükler ile Baş Döndüren Stiller
YAŞAM // 1 Haziran 2021 Salı 21:21
Tektaş, Beştaş ve Tamtur Yüzükler ile Baş Döndüren Stiller

Tektaş pırlanta yüzük, çok sayıda hanımın severek takacakları mücevher tasarımları içerisindedir. Bu yüzükler, takan kişide şık ve zarif bir hava sunmasının yanı sıra, herkesin zevkine de hitap edecektir. Anneler günü, Sevgililer günü, doğum günleri ve evlilik yıl dönümleri için en çok tercih edilen tasarımlardır.

Abartılı mücevher tasarımlardan hoşlanmayanlar için tektaş tasarımlar her zaman en çok tercih gören modeller olmuştur. Takan kişinin zevkine uygun şekilde tasarlanmış taş modelleri, sarı ya da beyaz altın yüzüklerin üzerinde zarif duran tasarımlardır. Farklı karat değerlerinde olan tektaş yüzükler, her bütçeye uygun olan fiyat seçenekleri ile de satışa sunulurlar.


İHTİŞAMLI YÜZÜK TASARIMLARI
İHTİŞAMLI YÜZÜK TASARIMLARI

Beştaş pırlanta yüzük tasarımları çok daha ihtişamlı modellerdir. Takan kişide sunduğu zariflik kadar, göz alıcı taş parlaklığı ile de tercih edilirler. Beştaş yüzüklerdeki ışıltı pek çok hanımın bu tarz mücevherlere olan ilgisini arttırmıştır. Farklı taş büyüklükleri ile tasarlanabilen beştaş yüzükler, değişen karat değerlerine sahiptir. Taş kesimleri de farklı geometrik şekillerde olabilir. Kaliteli bir kesim, kusursuz işçilik için Emel Pırlanta sitesinin incelenmesi tavsiye edilir.

Garantili satış yapan sitenin ürünleri son derece güvenilir tasarımlardır. İnternetten alışveriş yapanlar için sertifikalı ürün satışı yapan sitelerin tercih edilmesi önerilir. Güvenilir mücevher satışı yapan sitelerin tercih edilmesi ve hızlı kargo gönderim sisteminin mevcut olması önerilir. Beştaş yüzüklerde de özgün tasarımları görmek mümkündür. Mücevher tasarımlarda yaratıcı çizgilerin olması, tercih edilme nedenlerinin başında gelecektir.

TAM TUR YÜZÜKLERİN TERCİH EDİLME NEDENLERİ
TAM TUR YÜZÜKLERİN TERCİH EDİLME NEDENLERİ

Tamtur yüzükler, parmağı çevreleyen ihtişamlı taş işçiliği ile tercih edilen tasarımlardır. Tamtur işçiliklerde zarif tasarımlar her zaman tercih sebebi olacaktır. Bu konuda model zenginliği olan siteler içerisinde Emel Pırlanta, ilk akla gelenlerdendir. Sitenin gerek tektaş gerekse de tamtur ve beştaş modelleri son derece şık ve ihtişamlı modellerdir.

Takan kişinin beğenisine uygun olacak şekilde en zarif ve minik taş kullanımı söz konusu olabildiği gibi, ihtişamlı tasarımları da görmek mümkündür. Güvenilir alışveriş ve zarif mücevher tasarımları için sitenin ürünlerinin incelenmesi tavsiye edilir

Tektaş, Beştaş ve Tamtur Yüzükler ile Baş Döndüren Stiller