Sevdamız Samsun Platformu minikleri sevindirdi
YAŞAM // 13 Şubat 2019 Çarşamba 16:06

Sevdamız Samsun Platformu’nun, ‘Minikler Üşemesin’ projesinde ilk durağı Salıpazarı Konakören İlkokulu – Ortaokulu oldu.

Sevdamız Samsun Platformu minikleri sevindirdi
Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, okulu ziyaret ederek eğitim gören öğrencileri atkı ve bere hediye etti. Programa Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş da katıldı. Platform Başkanı Nuri Seven, “Sevdamız Samsun Platformu olarak projemizin ilk ziyaretini gerçekleştirdik. Geleceğimiz olan çocuklarımıza atkılarımızı ve berelerini hediye ettik. Ülkemizin ve Samsun’umuzun gelişmesi için, geleceğimiz için çocuklarımızın önemi çok büyük. Hepsinin sağlıklı ve topluma faydalı bireyler olması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ve Okul Müdürü Altan Saraç, Sevdamız Samsun Platformu’na hediyeler ve ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.
Kaymakam Bulat'a ziyaret
Kaymakam Bulat'a ziyaret
Sevdamız Samsun Platformu yönetim kurulu, Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat’ı ziyaret etti. Kaymakam Bulat’ın makamında gerçekleşen ziyarette Platform Başkanı Nuri Seven, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kaymakam Bulat, güzel bir platform olduğunu belirterek, yaptıkları çalışmalarda başarı diledi.
Sevdamız Samsun Platformu minikleri sevindirdi