Samsun, Holifest'le renklenecek!
YAŞAM // 21 Eylül 2018 Cuma 14:05

Hint Kültürünün en büyük geleneksel bayramı olan ve dünyanın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan Holifest, her sene olduğu gibi 2018’de de Samsunlularla! Son yılların en ses getiren “konsept festivali” Holifest, 30 Eylül’de Samsun’u rengarenk boyamaya geliyor

Samsun, Holifest'le renklenecek!

Her şehirde farklı sanatçıların performanslarına yer veren Holi Festivali’nde bu sene ünlü rap sanatçısı Ezhel’in canlı performansı ile birlikte birçok dj sahne alırken, Agni Dans Kumpanyası muhteşem dans gösterileriyle yer alacak. Gün boyunca devam eden müziğe ve eğlenceye, perküsyon, saksafon ve Mc performansları da eşlik edecek.

Holifest misafirleri, şehrin karmaşasından uzaklaşarak, rengarenk bir Holi festivalinin coşkusunu yaşayacaklar. Etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, yoga atölyeleri, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacaklar. Sıradan bir gününüzü rengarenk bir festivale çevirecek bu organizasyon kapılarını günün erken saatlerinde misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar dj programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir hafta sonu yaşatmayı vaat ediyor.