Mutluluğun adresi Derebahçe Sosyal Tesisleri
YAŞAM // 08 Ağustos 2018 Çarşamba 17:45

İlkadım'da evlilik günlerini özel bir tarihle taçlandırmak isteyen çiftler Derebahçe Sosyal Tesisleri Nikâh Servisinde sevdikleriyle bir araya geldiler.

Mutluluğun adresi Derebahçe Sosyal Tesisleri

07.07.2017 tarihinde olduğu gibi 08.08.2018 tarihinde de evlenmek için İlkadım Derebahçe Sosyal Tesislerinde sıraya giren çiftler, böyle güzel ve önemli günümüzü özel bir tarihle taçlandırmak istedik” dediler.


İlkadım Belediyesi Nikah Memuru Ahmet Salih Atar, 08.08.2018 tarihinin özel bir gün olduğunu ve genç çiftlerin bu özel günü kendileri için daha da özel kılmak istediklerini söyledi. Atar; “Bugün saat ve mesai kavramımız yok. Son çiftimizi mutlu mesut edene kadar görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.


BAŞKAN TOK: "EVLİLİĞE ADIM ATAM TÜM KARDEŞLERİME MUTLULUKLAR DİLİYORUM"


08.08.2018 tarihini seçen çiftlere mutluluklar dileyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Dünya evine girmek için bu uyumlu tarihi tercih eden çiftlerimize ve dünya evine giren tüm çiftlerimize mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu.

İlkadım Belediyesi Nikah Memuru Ahmet Salih Atar, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un her nikahtan sonra çiftlere hediyesi olan Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediyesini takdim etti.

Mutluluğun adresi Derebahçe Sosyal Tesisleri