Little Caesars Samsunlularla buluştu
YAŞAM // 20 Mart 2019 Çarşamba 16:58

Türkiye pizza sektöründe ilklerin markası olan Little Caesars, 2019 büyüme hedefleri kapsamındaki yeni şubesini Samsun Atakum’da açtı

Little Caesars Samsunlularla buluştu

Düzenlenen açılış töreni Samsun Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, CHP Atakum Belediye Başkanı Adayı Av. Cemil Deveci ve Samsun Genç İş Adamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç’in katılımıyla gerçekleşti.

 

Törende konuşma yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bugün Atakum için mutlu bir ana tanıklık ediyoruz. İlçemiz hızla gelişiyor ve büyüyor. Son beş yılda 60 bin nüfus artışıyla Karadeniz’in en hızla büyüyen ilçesi oldu. İlçemize böyle güzel hizmet noktaları yakışıyor. Bu girişimler Atakum’un hem ekonomisine hem de istihdamına katkı sağlıyor. Yeni hizmet ve istihdam noktalarının açılması ilçe halkı olarak bizleri memnun ediyor. Girişimcilerimizi kutluyorum” dedi.

 

Açılış töreninde konuşan Samsun Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise Little Caesars gibi bir dünya markasını Samsun’a kazandıran franchise şube yatırımcıları Yıldıray Sandıkçı ve ortağı Edip Çakır’a Samsun Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu adına teşekkür etti.

 

Açılış töreninde söz alan bir diğer isim SAMGİAD - Samsun Genç İş Adamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç; “Çok değerli üyelerimizin açtığı ve Atakum için çok müstesna hizmetlere sebep olacak bu girişimi kutluyor, 155 SAMGİAD üyesi ve Samsun ticaret hayatı adına kendilerini tebrik ediyorum” dedi.