Yıldırım, Ersan Parlatan ile anlaştı
SPOR // 2 Haziran 2022 Perşembe 07:56
Yıldırım, Ersan Parlatan ile anlaştı
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Çağdaş Atan ile anlaşılamamasının ardından teknik direktör konusunda İlhan Palut'un yardımcısı Ersan Parlatan ile el sıkıştı.

Kırmızı Beyazlı kulüpten dün yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Teknik Direktörlük konusunda Ersan Parlatan ile yaptığı görüşmeler sonucu prensip anlaşmasına varmıştır. Atakaş Hatayspor, Göztepe A.Ş. ve son olarak İttifak Holding Konyaspor’da İlhan Palut’un yardımcılığını yapan Ersan Parlatan’ın ekibinde 1 İtalyan Yardımcı Antrenör, 1 İtalyan Kondisyoner ve 1 Alman Kaleci Antrenörü de yer alacaktır. Kulübümüz ayrıca 1 Türk Kaleci Antrenörü, 1 Türk Kondisyoner ve 4 Analizci ile de sözleşme imzalamıştır." denildi.

Bu bilgi üzerine Samsunspor'un yeni teknik direktörünün Ersan Parlatan olduğu şeklinde sosyal medyada yapılan yorumlar karşısında ise Başkan Yüksel Yıldırım, cevap paylaşımlarınada henüz imzaların atılmadığını sadece prensipte anlaşma sağlandığını belirtti. Ersan Parlatan ile sözleşme imzalanıp imzalanmayacağı konusunun birkaç gün içerisinde netlik kazanacağı ifade edildi.