Voleybol Bafra'da var olacak
SPOR // 01 Ağustos 2019 Perşembe 11:04

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın voleybol branşını kapatması üzüntüye neden oldu. Bafra Akademi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Onur Gündüz, Voleybol branşının kapatılması hayal kırıklığı yarattığını söyledi

Voleybol Bafra'da var olacak

Bafra Akademi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Onur Gündüz, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın, bütçeyi öne sürerek voleybol takımını lige sokmama kararı üzerine sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu. Başkan Gündüz, "Yaklaşık 40 yıldır Bafra’da var olan voleybol branşının kapatılması camia olarak ve Bafralı sporseverler olarak bizi gerçek bir hayal kırıklığına uğratarak üzmüştür. Biz Sayın Kılıç’ın Bafra’daki sporsal, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle ilgili olarak daha kapsamlı çalışmalar yaparak yeni projelerle Bafra’nın çocuklarına daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışmalar yapmasını beklerdik" dedi.


KARARDAN BİRAN ÖNCE DÖNÜLMELİ


Başkan Kılıç'ın bu karardan biran önce dönmesini beklediklerini dile getiren Gündüz, "Umarız kendisi ve belediye yönetimi bu kararlarından bir an önce dönerler ve Bafra’mıza yakışan gerekli çalışmaları bir an önce hayata geçirirler. Voleybol camiası olarak konunun takipçisi olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu günden itibaren voleybol branşının Bafra’da var olması için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bu konuda sporsever Bafralıların bizleri yalnız bırakmayacağını çok iyi biliyoruz" diye konuştu.