Veteranlar Ligi hazırlıkları başladı
SPOR // 04 Temmuz 2019 Perşembe 14:29

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Orta Karadeniz Bölgesi 2019-2020 Sezonu bilgilendirme toplantısı salı günü Sinop'un Ayancık ilçesinde yapıldı

Veteranlar Ligi hazırlıkları başladı
Toplantıya Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu Başkanı Kenan Gürsu, Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu, Batı ve Orta Karadeniz Bölge Temsilcisi Ali Doğan, Ayancık Belediye Başkan Vekili Ramazan Yıldız ve TMVFL Liginde yer alacak ya da yer almayı düşünen takım yöneticileri katıldı.

Ayancık ilçesindeki toplantıya Ayancık Veteranlar, Boyabat Veteranlar, Durağan Veteranlar, Çorum Master Veteranlar, Samsun Veteranlar, Çarşamba Veteranlar, Bafra Veteranlar, Ünye Veteranlar, Ordu Veteranlar ve Merzifon Veteranlar takım yöneticileri katıldılar. Özel durumlarından dolayı toplantıya katılamayan takım yöneticileri de ligde yer alacaklarını belirttiler.

Toplantıda yeni sezon öncesi bilgilendirme yapıldı. Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu'nun kurulduğu günden itibaren faaliyetleri ve ligimizle ilgili video gösterisi Ayancık Kültür Merkezi toplantı ve gösteri salonunda konuklara sunumu yapıldı.