Vali Kaymak'tan Kaya Aşçı'ya ziyaret!
SPOR // 24 Ocak 2018 Çarşamba 10:34

Samsunspor sevdalısı hayırsever işadamı ASTAŞ Holding H. Kaya Aşcı, Vali Osman Kaymak'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Samsun ve Samsunspor bizim sevdamızdır" dedi

Vali Kaymak'tan Kaya Aşçı'ya ziyaret!

Samsun Valiliği'ne atandıktan sonra yaptığı çalışmalar, projelerle kısa zamanda adından söz ettiren, son olarak da Samsunspor için yaptığı kampanyalarla Samsunluların ve Samsunsporlu taraftarların büyük sevgisini kazanan Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun ve Samsunspor sevdalısı hayırsever işadamı ASTAŞ Holding H.Kaya Aşcı'yı, İstanbul Güneşli'de bulunan ASTAŞ JUKİ PLAZA'da ziyaret etti.


ZİYARETTE KONU SAMSUN VE SAMSUNSPOR'DU


Samsun Valisi Osman Kaymak'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetini belirten ASTAŞ Holding H. Kaya Aşcı, "Valimiz Osman Kaymak'ın bizleri İstanbul'da bulunan holdingimizde ziyaret ederek onurlandırmalarından dolayı teşekkürlerimi sunmak isterim. Sayın Valim, Samsun bölgesine yaptığımız yatırımlar ve Samsunspor'a verdiğimiz maddi ve manevi destekten dolayı bizlere ziyarette bulunarak, gururlandırmışlardır. Samsun ve Samsunspor bizim sevdamızdır. Her şey Samsunumuz içindir" dedi.


hedefhalk.com