U19 ve U17 takımları Erzincanspor’a bileniyor
SPOR // 09 Kasım 2018 Cuma 12:02

TFF Bölgesel Gelişim Ligleri 4’üncü Grup 9’uncu haftada sahasında Anagold 24 Erzincanspor ile karşılaşacak olan Samsunspor U19 ve U17 takımları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

U19 ve U17 takımları Erzincanspor’a bileniyor

TFF Bölgesel Gelişim Ligleri 4’üncü Grup 9’uncu haftada sahasında Anagold 24 Erzincanspor ile karşılaşan U19 takımı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

TFF Bölgesel Gelişim Ligleri’nin 2’nci devresini tamamlayan Yılport Samsunspor U19 takımı dün akşam yaptığı idmanı Haluk Ulusoy tesislerinde teknik direktör Güven gümüşdağ eşliğinde gerçekleştirdi. Isınma hareketleri ile başlayan idman daha sonra taktik çalışması ve çift kale maçın ardından son buldu.


TFF Bölgesel Gelişim Ligleri 4’üncü Grup 9’uncu haftada sahasında Anagold 24 Erzincanspor ile karşılaşan U17 takımı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

TFF Bölgesel Gelişim Ligleri’nin 2’nci devresini tamamlayan Yılport Samsunspor U17 takımı dün akşam yaptığı idmanı Haluk Ulusoy tesislerinde gerçekleştirdi. Isınma hareketleri ile başlayan idman daha sonra 5’e 2 çalışma, dar alan çalışması ve çift kale maçın ardından son buldu.

U19 ve U17 takımları Erzincanspor’a bileniyor