Samsunspor virüs gölgesinde topbaşı yapıyor
SPOR // 8 Haziran 2020 Pazartesi 20:02

Çarşamba günü Nuri Asan Tesisleri’nde toplanacak ve yapılacak olan testlerin ardından takımla birlikte coronavirüs sebebiyle ertelenen maçlar için çalışmalar başlayacak.

Samsunspor virüs gölgesinde topbaşı yapıyor

Samsunspor A takımı 10 Haziran Çarşamba günü Nuri Asan Tesisleri’nde toplanacak ve yapılacak olan testlerin ardından takımla birlikte coronavirüs sebebiyle ertelenen maçlar için çalışmalar başlayacak.


Kırmızı-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada “Takımımız 10 Haziran tarihinde toplanıp, aynı gün hem futbolcular hem teknik heyet hem de personel koronavirüs testinden geçecek. Sonuçların ardından 11 Haziran tarihinde idmanlar başlayacak” denildi


Açıklamada, coronavirüs kapsamında alınması gereken tüm tedbirler çerçevesinde antrenmanların yapılacağı ifade edilerek, “Takımdaki her oyuncumuz kendilerine verilen programlar dahilinde bireysel olarak bu tarihe kadar antrenmanlarını devam ettirdiler. Tesislerimizde takım toplanmadan önce tüm temizlik ve dezenfekte çalışmaları bitirilmiş olacak. Coronavirüs kapsamında alınması gereken bütün tedbirler sosyal mesafeden, maske kullanımına, idmanlarda dikkat edilmesi gereken hijyen kurallarına kadar uygulanmaya devam edecek” denildi.