Şampiyonluk kutlamaları başladı
SPOR // 1 Temmuz 2020 Çarşamba 01:10
Şampiyonluk kutlamaları başladı
TFF yönetimi ve 2. Lig kulüpler birliğinin liglerin oynanmaması kararı almasının ardından ligi açık ara lider götüren Samsunspor'da şampiyonluk kutlamaları başladı. Samsunspor Kulübü'nün resmi sosyal medya hesapları, Başkan Yüksel Yıldırım, teknik heyet ve futbolcuların sosyal medya hesaplarından şampiyonluk kutlama mesajarı yayınlandı. 

Kırmızı-Beyazlı Kulübün resmi twiter hesabında, "30 Haziran 1965 - 30 Haziran 2020 Doğuştan Şampiyon! Hem doğum günümüz hem şampiyonluğumuz kutlu olsun! #BirlikteYükseldik" paylaşımı yapıldı. 

Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, "Teşekkürler TFF! 55. Yıldönümümüzün kuruluş günü olan bugün bizi Şampiyon yaptığın için milyonlarca teşekkürler... Şampiyon YilPort Samsunspor!!!"  ve İşte bu gece Maslak'da YILDIRIM Tower ve binamızın görüntüsü... İstanbul bile Samsunspor ile gurur duyacak... Şampiyon YilPort Samsunspor!!! paylaşımları yaptı. Ayrıca, Yıldırım Holding'in İstanbul Maslak'taki binasında ışık şovları ve Şampiyon Samsunspor görüntüleri yayınlandı. 

Teknik Direktör Ertuğrul Saeğlam, gece yarısı resmi twiter hesabından "Daha yazılacak çok hikayemiz var" paylaşımı yaparak adeta gelecek sezon 1. Lig'deki şampiyonluk hedefini gözler önüne serdi.